O firmie

Dowiedz się o nas więcej

MISJA

Zdajemy sobie sprawę z tego, że konkurencja na rynku usług, które świadczymy jest bardzo duża. Naszą misją jest stworzenie usług z zakresu finansów dla podmiotów, które nie korzystają jeszcze z pomocy, lub są niezadowolone ze współpracy z obecnymi partnerami

Naszą wizją jest kreowanie oraz dostarczanie informacji o finansach firmy, które są użyteczne dla szerokiego kręgu użytkowników przy podejmowaniu przez nich decyzji gospodarczych.

Dzięki pomysłowi na biznes, zaangażowaniu i stałemu dążeniu do pogłębiania wiedzy

SW Consulting wyznacza trendy z zakresu finansów w polskim sporcie

Zakres naszych usług koncentruje się na pomocy związkom sportowym, klubom sportowym i indywidualnym sportowcom. Świadczymy pomoc w bardzo szerokim zakresie. Podejmujemy zlecenia niestandardowe, nietypowe, problematyczne. Dzięki kompetencjom i zebranym doświadczeniom nie boimy się wyzwań.

Dostrzegamy potrzebę pomocy różnym podmiotom w zakresie profesjonalnego prowadzenia księgowości. Dlatego też firma SW Consulting ma w swojej ofercie szeroko rozumiane usługi związane z doradztwem w zakresie finansów i rachunkowości. Poszerzanie ich zakresu, podobnie jak rozszerzanie naszych kompetencji traktujemy jako misję.

STRATEGIA ROZWOJU

Już teraz z firmą SW Consulting poszerzycie, czy też uporządkujecie Państwo działalność swojej firmy w sposób właściwy z punktu widzenia prawa. Nasza strategia jest ściśle powiązana z rozwojem naszych Klientów. To dla nich poszerzamy swój zakres usług, zdobywamy wiedzę w kolejnych dziedzinach i gromadzimy doświadczenie.

Od początku istnienia firmy rozwijamy swoje kompetencje w zakresie prowadzenia finansów, procedur uzyskania licencji, pomocy w pozyskiwaniu finansowania czy przebiegu windykacji należności.

Wierzymy, że firma SW Consulting nieustannie będzie rozszerzała swoje portfolio o kolejnych zadowolonych Klientów.

ZAUFANIE / O NAS

Firma SW Consulting rozpoczęła swoją działalność 5 lata temu. W tym czasie przeprowadziliśmy wiele projektów doradczych z zakresu finansów. Obecnie na coraz szerszą skalę prowadzimy usługi księgowe.

Prezes firmy SW Consulting specjalizuje się w doradztwie w zakresie finansów, audycie finansowymi jest uznanym ekspertem ds. finansów w kilku związkach sportowych w kraju.

Pozostali pracownicy firmy to eksperci w dziedzinie finansów i księgowości, którzy mają nieustanną potrzebę rozwoju swoich kompetencji.

KORZYŚCI / ZALETY

Korzystając z naszej pomocy macie Państwo gwarancję rzetelnego i wieloaspektowego prowadzenia księgowości, finansów i controllingu firmy.

01
Uporządkowanie dokumentacji i jej transparentność

Główną zaletą korzystania z naszych usług jest uporządkowanie dokumentacji i jej transparentność. Dajemy taką gwarancję dzięki wdrożeniu elektronicznego obiegu dokumentów. Dzięki niemu możecie Państwo korzystać z naszej pomocy bez względu na lokalizację Państwa firmy. Dostęp do danych online gwarantuje możliwość podglądu informacji i sprawdzenie raportów w dowolnym momencie i okolicznościach.

02
Elastyczność

Kolejną zaletą współpracy z firmą SW Consulting jest elastyczność. Informacje o stanie ksiąg rachunkowych, sprawozdaniach finansowych, rachunku kosztów, czy raportach (informacjach zarządczych) przekazujemy w takiej formie, aby były dopasowane do Państwa potrzeb, czytelne i przejrzyste.

03
Szacunek dla Klientów i powierzonych nam przez nich spraw

Naszą zaletą jest szacunek dla Klientów i powierzonych nam przez nich spraw. SW Consulting to firma godna zaufania, rozszerzająca nieustannie zakres swojej, ale też skupiona bardzo silnie na obszarze świadczenia usług doradczych w zakresie sportu.

04
Wspracie i gwarancja zadowolenia

Firma SW Consulting gwarantuje, że współpraca z nami będzie przebiegała bezproblemowo.

Serdecznie zapraszamy

do podjęcia współpracy z firmą SW Consulting